jun 13

Ouder en peutergym Sv Yde de Punt

Interesse in ouder- en peutergymnastiek SV Yde de Punt

 

Aan alle ouders/ verzorgers/oppas en opa’s en oma’s,

Afdeling gymnastiek is van plan om na de zomervakantie te starten met ouder en peutergym voor kinderen vanaf 2 jaar. De lessen worden gegeven op woensdagmiddag van 15.45 tot 16.30 uur (inloop 15.45-16.00 uur / start les vanaf 16.00 uur) in gymzaal Ydershoes (MFA).

Door deze lessen wordt de motorische, mentale en sociale ontwikkeling extra gestimuleerd van jonge kinderen. Dit doe je tijdens de les op een speelse manier samen met je peuter, o.a. klimmen, klauteren en diverse oefeningen die passen bij het niveau van elke peuter.

Om dit te kunnen realiseren zouden we willen weten of hier belangstelling voor is, minimaal 7 peuters met begeleiding.

Graag opgeven voor 27 juni a.s. bij voorkeur via de mail gymnastiek@svydedepunt.nl met naam en geboortedatum van uw peuter.

Voor vragen kun je contact opnemen met Ingrid Timmer (050-4063094).