↑ Terug naar Volleybal

Dames en Heren wedstrijdprogramma

Wedstrijden heren 1

Yde  1   – Marsdijk                                   Maandag  28 september   aanvang 21.00 1-2

Yde  1  –  Kloosterveen                          Maandag 2 November     aanvang 21.00

Surf  – Yde 1                                             Dinsdag  17 November   aanvang   20.45

Yde 1-  Sudosa                                        Maandag 7 December     aanvang 21.00

Smash 1  – Yde 1                                     Woensdag  20 Januari    aanvang   21.15

Yde 1-  Smash 1                                      Maandag    8  Februari aanvang 21.00

Kloosterveen  – Yde 1                             Donderdag  25 Februari  aanvang 20.30

Sudosa  – Yde 1                                       Maandag    7 Maart         aanvang   20.00

Marsdijk 1 – Yde 1                                 Maandag   21 Maart        aanvang  20.00

Yde  1 – Surf                                            Maandag 4 April              aanvang 21.00

 

Wedstrijden heren 2

 

Novok – Yde 2                                   Woensdag 30 september     aanvang  20.00 0-3

Yde 2 – Zonnereep                            Maandag   12 Oktober         aanvang 21.00

GVA – Yde 2                                     Maandag 2 November          aanvang 21.00 selma lagerlof.

Yde 2 –  Peelermarke                       Maandag  23 November       aanvang 21.00

Yde2 –  GVA                                     maandag 11 December        aanvang 21.00

Peelermarke – Yde 2                       Woensdag 13 Januari aanvang 21.30

Novok – Yde 2                                 Woensdag 10 Februari         aanvang 20.00

Zonnereep – Yde 2                         Dinsdag   16 Februari           aanvang 20.45

Yde-  Novok                                    Maandag 7 Maart                 aanvang 21.00

Peelermarke – Yde 2                      Woensdag 9 Maart               aanvang 21.30

GVA – Yde 2                                   Maandag 11 April                   aanvang 21.00 selma lagerlof.

Zonnereep – Yde 2                          Dinsdag 10 Mei                     aanvang 20.45

Hendrik van boeijenlaan 5 de Kluut (park diepstroeten)

 

 

 

Wedstrijden dames 1

Dinsdag 15 september Yde de Punt 1 VV Peize Jacomine Deknatel
Woensdag 30 sept SV Annen 1 Yde de Punt 1
Woensdag 4 november Smash 3 (beilen) Yde de Punt 1
Maandag 9 november Yde de Punt 1 VOG Geesje Koerts
Maandag 18 januari Yde de Punt 1 DIO Geesje Koerts
Maandag 15 februari Yde de Punt 1 Smash Eelde Zus Scheepstra
Woensdag 9 maart DIO (20.30) Yde de Punt 1
Maandag 4 april VOG Yde de Punt 1
Maandag 11 april Yde de Punt 1 SV Annen 1 Jannie van der Veen
Dinsdag 26 april VV Peize 1 Yde de Punt 1
Maandag 9 mei Yde de Punt 1 Smash 3 (Beilen) Jacomine Deknatel

 

 

Wedstrijden dames 2

Maandag 21 september Yde de Punt 2 ROVOC 2 Geesje Koerts
Dinsdag 13 oktober Yde de Punt 2 SVT 1 Jacomine Deknatel
Dinsdag 17 november Ritola 1 Yde de Punt 2
Maandag 30 november Yde de Punt 2 VC Oostermoer 2 Geesje Koerts
Maandag 14 december Yde de Punt 2 SVT 1 Jacomine Deknatel
Maandag 4 januari Yde de Punt 2 ROVOC 2 Jannie van der Veen
Maandag 1 februari SVT 1 Yde de Punt 2
Maandag 8 februari VC Oostermoer 2 Yde de Punt 2
Maandag 22 februari Yde de Punt 2 Ritola 1 Jacomine Deknatel
Maandag 21 maart Yde de Punt 2 VC Oostermoer 2 Jacomine Deknatel
Dinsdag 29 maart Yde de Punt 2 Ritola 1
Maandag 11 april ROVOC 2 Yde de Punt 2

 

Wedstrijden dames 3

Maandag 5 oktober Yde de Punt 3 HH Ccombi 2 Zus Scheepstra
Woensdag 4 november Omnigym baggelhuizen 4 Yde de Punt 1
Maandag 16 november Yde de Punt 3 DIO Jannie v/d Veen
Woensdag 16 december Smash 4 (beilen)21.15 Yde de Punt 3
Maandag 25 januari Yde de Punt 3 Peelermarke 4 Jannie v/d Veen
Woensdag 24 februari Peelermarke 4 Yde de Punt 3
Maandag 7 maart HH combi 2 Yde de Punt 3
Maandag 14 maart Yde de Punt 3 Omnigym Baggelhuizen Jannie v/d Veen
Woensdag 6 april DIO 3 Yde de Punt 3
Maandag 18 april Yde de Punt 3 Smash 4 (beilen) Jacomine Deknatel