Commerciële uiting sponsor Rabobank voor website en social media gesponsorde verenigingen

 

Beste sponsorrelatie

Allereerst de vraag of jullie willen checken of jullie vereniging onze bank inmiddels wel volgt op Facebook, Twitter, LinkedIn en Instagram, zodat jullie op de hoogte blijven van alle nieuwtjes en ontwikkelingen. B.v. inschrijven voor de Rabobank Clubkas Campagne (voor 20-08) of vergeten jullie bijvoorbeeld niet jullie leden de komende weken aan te sporen om van 4 t/m 19 september op de club te stemmen tijdens de Clubkas (en als je een ontmoetruimte hebt deze aan te kleden met de promotiematerialen, te verkrijgen in tasjes aan de receptiebalies bij onze kantoren)? Alle info over de Clubkas staat ook op onze website www.rabobank.nl/assen-nd

Adressen om te volgen:

Facebook: www.facebook.com/RabobankAssenND of @RabobankAssenND

Twitter: https://twitter.com/RaboAssenND of @RaboAssenND

Instagram: @raboassennd

Linkedin: www.linkedin.com/company/rabobank-assen-nd

Nieuwe actie:

Net als vorig jaar hebben we weer een spetterende Week van de Coöperatie (van 1 t/m 7 oktober). Een week boordevol activiteiten speciaal voor onze leden. Conform het sponsorcontract willen wij graag gebruik maken van de mogelijkheid om commerciële uitingen via jullie kanalen te verspreiden. Dit keer is het dus deze Week van de Coöperatie die wij bij jullie leden kenbaar willen maken.

Het hele programma en alle informatie is te vinden op: https://sites.rabobank.nl/assen-nd/weekvandecooperatie/

We hebben twee soorten uitingen: het gehele programma van de Week van de Coöperatie en specifiek nog Rabo Live met Tino Martin live met band. Onderstaand tref je een aantal teksten aan die voor social media gebruikt kunnen worden. In de bijlage het bijbehorende beeldmateriaal. Eventuele lange teksten kunnen gekopieerd worden van de website: https://sites.rabobank.nl/assen-nd/weekvandecooperatie/

Daarnaast is het natuurlijk mogelijk dat de banner op jullie website komt bij het onderdeel wat wij sponsoren met een link naar: https://sites.rabobank.nl/assen-nd/weekvandecooperatie/

Bij vragen of opmerkingen, graag mailen naar communicatie.assen-nd@rabobank.nl

——————————————————————————————————————-

 

Voorbeeld berichten social media Rabo Live:

  • Hiphop, Hollandse hits en boogie: een energieke mix van artiesten staat op het podium van De Bonte Wever tijdens Rabo Live! Een gegarandeerde gezellige avond uit! Bestel nu je kaarten: http://rabo.nl/assen-nd/rabolive #WvdC18
  • Een avond vol energie, catchy beats en groovy Motown-klassiekers. Tijdens Rabo Live sta je gegarandeerd urenlang te dansen tijdens de optredens van rapster en The Voice of Holland-ster Gin Dutch, topvolkszanger Tino Martin en de rasentertainers van New Timeless. Allen worden ze begeleid door een negenkoppige liveband. Feest je met ons mee op vrijdag 5 oktober? http://rabo.nl/assen-nd/rabolive #WvdC18
  • Van een uitverkochte Ziggo Dome naar De Bonte Wever in Assen.
    Tino Martin met band! Pak nu je kans en bestel snel je kaarten http://rabo.nl/assen-nd/rabolive #WvdC18

Voorbeelden berichten Week van de Coöperatie algemeen:

  • Onze sponsor Rabobank Assen en Noord-Drenthe organiseert ook dit jaar weer de Week van de Coöperatie. Benieuwd naar het leuke programma? Kijk op: rabobank.nl/assen-nd #WvdC18
  • De Week van de Coöperatie: een cadeau voor de leden van Rabobank Assen en Noord-Drenthe, met spetterende events voor iedereen! Zoals Cyber, Tech & Trends, Space 4 Kids, Rabo Live, Girls Movie Night, Rabo Dierendag, Rabo Open Boerderijdag en Rabo Familie Museumdag. Welk event lijkt jou leuk?
    Aanmelden en meer info: rabobank.nl/assen-nd #WvdC18

Jullie kunnen zelf natuurlijk bekijken wat de mogelijkheden zijn om uit te voeren. We vinden het wel leuk om een seintje te krijgen als bijvoorbeeld de banner op de website staat, dan kunnen we kijken hoe het er uit ziet.

Fijn weekend!

Met vriendelijke groet

Lammy Kobes

Medewerker Marketing & Communicatie

(Sponsoring & Rabofonds)

Business Support

Rabobank Assen en Noord-Drenthe

Telefoon +31 592 32 32 80

Bekijk hier mijn online visitekaartje

 

20093total visits,2visits today