Terug naar Contact gegevens

Organisatie

Bestuur:
Voorzitter:                                                William Seising bestuur@svydedepunt.nl
Secretaris:                                                 Henny Hindriks secretariaat@svydedepunt.nl 
Penningmeester:                                     Roelie Lanting pennigmeester@svydedepunt.nl
Wedstrijdsecretaris Senioren:            Dennis Hofstee voetbal@svydedepunt.nl Contactpersoon Jeugdvoetbal:            Jeroen Wekema jeugdvoetbal@svydedepunt.nl  Contactpersoon Seniorenvoetbal:     Dennis Hofstee voetbal@svydedepunt.nl
Contactpersoon Volleybal:                   Chantal Boers volleybal@svydedepunt.nl
Contactpersoon Gymnastiek:              Berry Oude Kamphuijs gymnastiek@svydedepunt.nl
Ledenadministratie:                              Roelie Lanting ledenadministratie@svydedepunt.nl
Sponsering:                                               Sjoerd Meindertsma
Koningsdag:                                              Henny Hindriks koningsdag@svydedepunt.nl
Websitebeheer & communicatie:       Jeroen Wekema & Pascal Kuipers
Gemeentebeheer:                                    Jeroen Wekema & Pascal Kuipers
Toernooien:                                              Roelie Lanting toernooi@svydedepunt.nl
Kascommissie:                                         Arjan Hingstman & Geesje Koerts

Heb je een vraag, opmerking, suggestie stuur een “mailtje”. De werkwijze via bovenstaande links is heel eenvoudig. Klik op de betreffende link, zet tekst in het mailbericht en verstuur het bericht. E-mailberichten worden rechtstreeks doorgestuurd naar de betreffende contactpersoon.

6506total visits,1visits today