SV Yde de Punt 1

Selectie SV Yde de Punt 1 2023-2024

Staf SV Yde de Punt 1:

Trainer: Chris de Jong

Leider(s): Arjan Hingstman & Anita Koerts

Hoofdsponsor

Stand competitie SV Yde de Punt 1 – uitkomend in de 5e klasse C

PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesPunten+
1Groen Geel 1151311406916
2Bellingwolde 1161222386017
3Farmsum 1151113345320
4Wedde 1161033334226
5Yde de Punt 116826263834
6Usquert 115717224039
7Kloosterburen 114617192727
8WEO 115528174150
9DWZ 112516163730
10Kwiek 1174211143054
11Woltersum 116301392475
12Alteveer 117001701689

Programma seizoen 2023/2024

DatumTijdstipCompetitiesoortWedstrijdWedstrijdronde
Maandag 1 april 202414:00CompetitieDWZ 1 – Yde de Punt 111e ronde
Zondag 7 april 202414:00CompetitieUsquert 1 – Yde de Punt 118e ronde
Zondag 14 april 202414:00CompetitieYde de Punt 1 – Wedde 119e ronde
Zondag 21 april 202414:00CompetitieWEO 1 – Yde de Punt 120e ronde
Zondag 12 mei 202414:00CompetitieYde de Punt 1 – DWZ 122e ronde
Maandag 20 mei 202414:00CompetitieAlteveer 1 – Yde de Punt 121e ronde

5351total visits,1visits today