Organisatie

Bestuur:
Voorzitter:
Secretaris:
Penningmeester:
Wedstrijdsecretaris Senioren:
Contactpersoon Jeugdvoetbal:
Contactpersoon Seniorenvoetbal:
Contactpersoon Volleybal:
Contactpersoon Gymnastiek:
Ledenadministratie:
Sponsering:
Koningsdag:
Websitebeheer & communicatie:
Gemeentebeheer:
Toernooien:
Kascommissie:
William Seising bestuur@svydedepunt.nl
Henny Hindriks secretariaat@svydedepunt.nl
Roelie Lanting pennigmeester@svydedepunt.nl
Dennis Hofstee voetbal@svydedepunt.nl
Jeroen Wekema jeugdvoetbal@svydedepunt.nl
Dennis Hofstee voetbal@svydedepunt.nl
Chantal Boers volleybal@svydedepunt.nl
Berry Oude Kamphuijs gymnastiek@svydedepunt.nl
Roelie Lanting ledenadministratie@svydedepunt.nl
Sjoerd Meindertsma
Henny Hindriks koningsdag@svydedepunt.nl
Jeroen Wekema & Pascal Kuipers
Jeroen Wekema & Pascal Kuipers
Roelie Lanting toernooi@svydedepunt.nl
Arjan Hingstman & Geesje Koerts
Heb je een vraag, opmerking, suggestie stuur een “mailtje”. De werkwijze via bovenstaande links is heel eenvoudig. Klik op de betreffende link, zet tekst in het mailbericht en verstuur het bericht. E-mailberichten worden rechtstreeks doorgestuurd naar de betreffende contactpersoon.

117total visits,1visits today